Субота, 28.09.2024, 17:06

Жми Enter и качай з сервера!   

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Пошук
Статистика
Зароботок ВК!!!
Twitandlike2
Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 527
Велодруг
www.velodrug.com
 Каталог статей
Головна » Статті » Мои статьи

мережі нового покоління NGN на концепціях IMS, Softswitch
Розвиток сучасних корпоративних мереж, поява нових учасників телекомунікаційного ринку, розвиток послуг VoIP, потреба у вдосконаленні технології ATM потребують вдосконалення з метою надання все нових і нових послуг, підтримки якості сервісу на високому рівні, забезпечення повної сумісності різних абонентських пристроїв, а існуючі телефонні мережі, ні технологія 2G не може це забезпечити – то впровадження нової технології чи нової архітектури є просто необхідним етапом для задоволення потреб користувачів. При цьому оператори не поспішають впроваджувати нову модель, оскільки це потребує повної або часткової реорганізації існуючої мережі. Тому дуже важливе значення набуває впровадження такої концепції мережі, яка включає в себе низькі капітальні та експлуатаційні витрати і при цьому завдяки впровадженню нових послуг, постійному нарощуванні мережі – збільшить дохід ТК компаній.
Одною з перших архітектур побудови мережі нового покоління була технологія Softswitch. Передбачилося такі особливості для нової технології:

Переваги:
Переваги для операторів:
 Оператори, створюючи бізнес-плани навколо моделі програмного комутатора, отримають такі переваги:
 • Гнучкість у створенні послуг. Завдяки тому, що Softswitch поділяє рівень надання послуг і рівень управління викликом, можна швидко і з мінімальним витратами розгортати нові послуги, що користуються успіхом, і
одержувати від цього прибуток.
 • Заплановані джерела доходу. Користуючись гнучкістю, притаманною мережам на базі IP протоколу, оператори зможуть управляти специфічним ринком розробки і створення послуг. Низький ступінь ризику і високий дохід
характеризують послуги, надані на основі моделі Softswitch.
 • Плани на майбутнє. Можна припустити, що всі мережі поступово мігрують в пакетні технології, і модель Softswitch готує їх до можливості
функціонування на базі IP протоколу. Дозволивши цій моделі зайняти своє
місце, оператори зможуть утримати рівновагу і швидко адаптуватися в
умовах нової технології.
 • Зниження собівартості. Пакетна передача вже знизила собівартість для
операторів, розвантаживши мовний трафік і дані за допомогою IP протоколу.
• Технологія Softswitch дозволяє поліпшити можливості IP-телефонії, з
часом перемістивши архітектуру ТфОП в область пакетної комутації. Ці
два фактори сприяють зниженню витрат.

 Переваги для користувача:
Для кінцевого користувача послуги, що базуються на моделі Softswitch, надають новий рівень контролю, який був неможливий при комутації каналів. Наприклад, користувачі отримають можливість направляти виклики в офіс, додому або на мобільний пристрій у залежності від часу доби. Або вони зможуть оперативно отримувати важливі дані, сигнал тривоги або інформацію від прикладних програм у діловій сфері. Softswitch дає можливість сфері створення послуг надати для користувача
наступні переваги:
 • Індивідуальні послуги. Модель Softswitch з фінансової та технічної точки зору робить можливим для операторів відповідати унікальним вимогам
неординарних користувачів. Для користувачів ж це означає, що вони отримають можливість доступу до більшої кількості послуг, які будуть відповідати їх способу життя і потребам.
• Зручність і контроль. Результатом цієї технології стане створення послуг, які зможуть запропонувати більше зручності та контролю для тих користувачів, які живуть в ногу з часом. За допомогою моделі Softswitch оператори отримають можливість покращувати послуги, такі як уніфікована передача повідомлень і мобільний доступ до інформації, що надають користувачам широкий вибір того, як, де і коли спілкуватися.

Недоліки:
• Нестабільність QoS
• Поєднання лише різнотипних телефонних мереж
• Низький захист
• Проблема сумісності різнотипних пристроїв.

Через значні недоліки у цій архітектурі була розроблена нова архітектура IMS, яка на даний час розглядається багатьма операторами, сервіс-провайдерами, постачальниками обладнання як найдоцільніше рішення для побудови мереж нового покоління і як основа конвергенції мобільних і стаціонарних мереж на основі IP. Особливостями архітектури IMS є:
• багатошаровість – розділяє рівні управління, транспорту і послуг. При цьому незалежно можна робити нарощення на кожному із рівнів.
• незалежність від середовища доступу – забезпечує будь-яке підключення до транспортної мережі.
• підтримка мультимедійного персонального обміну інформацією в реальному часі.
• повна інтеграція мультимедійних послуг реального і нереального часу.
• можливість взаємодії різних послуг, служб в одному сеансі.
IMS – це не лише архітектура з набором функціональних блоків, кожен з яких виконує свою функцію, а це реальна можливість взаємодії мереж та роумінг, а ще функції тарифікації, безпеки і контролю. Крім цього вона добре інтегрується з існуючими мережами і разом з цим впроваджує нові напрацювання IT-індустрії. Завдяки цим перевагам IMS визначається сьогодні найкращим підходом до конвергенції мереж зв’язку. Із впровадженням IMS будь-який оператор, відповідно до свого бачення у розгортанні нової мережі, може отримувати прибуток із першого ж дня. Різні оператори, в залежності від бізнес орієнтації на клієнтів та інших умов вибирають різні щляхи розвитку. Серед них виділяють кілька груп:
-    Оператори, що розвивають архітектуру;
-    Оператори, що розвивають послуги.
Переваги IMS:
-    Уніфіковане опрацювання будь-якого типу інформації:
а) комбінування послуг
б) легкість зміни середовищ переносу і учасників сесій
- гнучкість використання ресурсів:
    а) легкість спільного використання різнотипних середовищ доступу і термінальних ресурсів(почавши сесію в одному середовищі доступу і на одному терміналі можна її продовжити в іншій мережі і на іншому терміналі, конфігуруючи учасників сесії)
    б) відсутність прив’язки до конкретних провайдерів послуг
-  відкриті інтерфейси
-  конвергенція середовищ доступу
Основним моментом, який відрізняє IMS від іншим концепцій побудови NGN-мережі є наявність стандартів, які дають можливість мати однакові мережі, які здатні ефективно взаємодіяти між собою. Архітектура системи IMS дозволяє створювати однорідне середовище надання мультимедійних послуг, об'єднує функції тарифікації, безпеки та управління. Як показують дослідження Лабораторій Белла Lucent Technologies, результат впровадження IMS - це збільшення середнього доходу з абонента (ARPU) до 40%. Завдяки поступовому переходу до мережі наступного покоління, застосуванню відкритої, стандартної архітектури IMS досягається зниження капітальних і операційних витрат.

Категорія: Мои статьи | Додав: enters (12.04.2012)
Переглядів: 1772 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Антон Чехов  
0
Лучше всего сети строить сети тогда, когда есть хороший интернет. Тогда можно объединять в сети компьютеры, отстоящие друг от друга достаточно далеко. На сегодня стандарт 100 Мбит уже становится устаревшим и неактуальным. А скорость 1 Гбит может предложить не каждый провайдер. Один из тех, кто такую скорость поддерживает, да еще и поддерживает на максимуме - это Ланет. Кабельное телевидение и интернет - без проблем. Сети - тем более без проблем. Подключайтесь тут: http://www.lanet.ua/tariffs

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024